تبلیغات
افزایش آمار بازدید شما - تبادل لینک سه طرفه با سایت پیج رنک 3

تبادل لینک سه طرفه با سایت پیج رنک 3

جمعه 7 بهمن 1390  11:25 ب.ظ

تبادل لینک سه طرفه با سایت پیج رنک 3

همانطوری که قبلا توضیح داده بودم یکی از مهم ترین چیر هایی که گوگل در وبلاگ شما قصد دارد پیدا کند بک لینک هایی است که از طرف سایت های دیگر به سایت شما فرستاده می شود است . موتور های گوگل در جستوجوی وبلاگ ها و وبسایت ها به لینک وبلاگ شما بر می خورند که این محبوبیت وبلاگ شما را به گوگل نشان می دهد و تاثییر فوق العاده زیادی در افزایش رنک و پیج رنک وبلاگ شما دارد . حالا با این وجود هرچه وبسایت لینک دهنده رنک بالا تری داشته باشد موتور های گوگل سریع تر لینک وبلاگ شما را در سایت و وبلاگ مورد نظر پیدا می کنند و همچنین اهمیت بیشتر به لینک های خروجی وبسایت مورد نظر می دهند . این به این معنا است که حتی وقتی پیج رنک وبلاگ شما هم رفت بالا باید خیلی مهم بدونید که به وبلاگ های دیگه لینک بدهید .
امروز برای افزایش بازدید و در درجه ی اول پیج رنک وبلاگ شما یک سیستم تبادل لینک اتوماتیک و سه طرفه ی با پیج رنک بالا را معرفی می کنیم که تاثییر زیادی برای افزایش پیج رنک وبلاگ شما دارد . با توجه به اینکه بعضی از وبلاگ نویسان کم لطفی می کنن و بعد از تبادل لینک ، لینک سایت را از وبلاگ خود حذف می کنند این سیستم اتوماتیک می باشد و هر 24 ساعت یک بار به صورت اتوماتیک لینک سایت هایی که نظم تبادل لینک را به هم می زنند را حذف می کند . برای ورود به سیستم تبادل لینک اتوماتیک و سه طرفه به لینک زیر بروید . . .نوشته شده توسط: Arsalan | آخرین ویرایش:جمعه 7 بهمن 1390 | نظرات ()

برچسب ها: تبادل لینک سه طرفه با سایت پیج رنک 3 ، تبادل لینک ، لینک ، بک لینک ، بک لینک رایگان ، تبادل لینک رایگان ، تبادل لینک سه طرفه ،